Informações sobre o curso

100% online

Comece imediatamente e aprenda em seu próprio cronograma.

Prazos flexíveis

Redefinir os prazos de acordo com sua programação.

Aprox. 13 horas para completar

Sugerido: 2-4 hours/week...

Inglês

Legendas: Inglês, Ucraniano

100% online

Comece imediatamente e aprenda em seu próprio cronograma.

Prazos flexíveis

Redefinir os prazos de acordo com sua programação.

Aprox. 13 horas para completar

Sugerido: 2-4 hours/week...

Inglês

Legendas: Inglês, Ucraniano

Programa - O que você aprenderá com este curso

Semana
1
1 horas para concluir

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 vídeos ((Total 21 mín.)), 1 leitura, 1 teste
2 videos
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8min
1 leituras
Модуль 1. Читання10min
1 exercícios práticos
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20min
Semana
2
1 horas para concluir

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 vídeos ((Total 48 mín.)), 1 leitura, 1 teste
4 videos
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15min
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8min
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14min
1 leituras
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10min
1 exercícios práticos
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20min
Semana
3
1 horas para concluir

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 vídeos ((Total 22 mín.)), 2 leituras, 1 teste
2 videos
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12min
2 leituras
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10min
Модуль 3. Читання. «Кракен»10min
1 exercícios práticos
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20min
Semana
4
1 horas para concluir

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 vídeos ((Total 32 mín.)), 2 leituras, 1 teste
2 videos
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20min
2 leituras
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10min
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10min
1 exercícios práticos
Модуль 4. Чотири (тест)20min

Instrutores

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

Sobre Residência para Professores Match (MTR)

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Perguntas Frequentes – FAQ

  • Ao se inscrever para um Certificado, você terá acesso a todos os vídeos, testes e tarefas de programação (se aplicável). Tarefas avaliadas pelos colegas apenas podem ser enviadas e avaliadas após o início da sessão. Caso escolha explorar o curso sem adquiri-lo, talvez você não consiga acessar certas tarefas.

  • Quando você adquire o Certificado, ganha acesso a todo o material do curso, incluindo avaliações com nota atribuída. Após concluir o curso, seu Certificado eletrônico será adicionado à sua página de Participações e você poderá imprimi-lo ou adicioná-lo ao seu perfil no LinkedIn. Se quiser apenas ler e assistir o conteúdo do curso, você poderá frequentá-lo como ouvinte sem custo.

Mais dúvidas? Visite o Central de Ajuda ao Aprendiz.