Chevron Left
Voltar para Proje Yönetiminin Temelleri

Comentários e feedback de alunos de Proje Yönetiminin Temelleri da instituição Google

5.0
estrelas
156 classificações
16 avaliações

Sobre o curso

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Melhores avaliações

BA
15 de Jan de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

SA
23 de Jan de 2022

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

Filtrar por:

1 — 18 de 18 Avaliações para o Proje Yönetiminin Temelleri

por Burhan A

16 de Jan de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

por Yusuf T

17 de Jan de 2022

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

por Özgen K

9 de Jan de 2022

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

por Sema T

24 de Jan de 2022

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

por İpek Ö

10 de Jan de 2022

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

por Sena A

24 de Jan de 2022

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

por Firdevs E Ç

15 de Jan de 2022

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

por Bilal S

23 de Jan de 2022

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

por Didem B

24 de Jan de 2022

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

por Melissa C

23 de Jan de 2022

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

por BANU Y

13 de Jan de 2022

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

por Serkan Y

22 de Jan de 2022

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.

por Beril B

25 de Jan de 2022

Very good and clearly explained, an engaging course.

por Batuhan D

10 de Jan de 2022

It was great for a start. It went on smoothly.

por Reyhan D

21 de Jan de 2022

​Çok keyifli bir başlangıçtı.

por Aziz R D

21 de Jan de 2022

H​ARİKA 👏👏👏

por yıgıt t

26 de Jan de 2022

muhteşemdi

por Furkan B

22 de Jan de 2022

Thanks!