Chevron Left
Voltar para Proje Yönetiminin Temelleri

Comentários e feedback de alunos de Proje Yönetiminin Temelleri da instituição Google

4.9
estrelas
466 classificações

Sobre o curso

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Melhores avaliações

BA

15 de jan de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

D

5 de abr de 2022

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

Filtrar por:

1 — 25 de 39 Avaliações para o Proje Yönetiminin Temelleri

por Burhan A

16 de jan de 2022

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

por Yusuf T

17 de jan de 2022

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

por Muhammed C D

29 de jan de 2022

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

por Özgen K

9 de jan de 2022

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

por çiçek

24 de jan de 2022

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

por İpek Ö

10 de jan de 2022

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

por serkan T

27 de jan de 2023

Birinci eğitim olmasına rağmen her şey çok güzel verilmişti. Sadece bu kursta bile proje yöneticiliği ile ilgili birçok iş yapılabilir.

por Sena A

24 de jan de 2022

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

por Çağrı D

6 de abr de 2022

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

por Firdevs E Ç

15 de jan de 2022

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

por Zeynep E

4 de fev de 2022

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

por MELİKE K

11 de nov de 2022

çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. çok keyifli bir süreçti.

por GhoulYabani

23 de jan de 2022

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

por Didem B

24 de jan de 2022

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

por Furkan K

3 de fev de 2022

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

por Melissa C

23 de jan de 2022

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

por Samet A

18 de mar de 2022

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

por BANU Y

13 de jan de 2022

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

por Serkan Y

22 de jan de 2022

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.

por Beril B

25 de jan de 2022

Very good and clearly explained, an engaging course.

por Sedanur S

22 de jan de 2023

Harika bilgiler öğrendimmm, çok teşekkür ederim

por Deleted A

10 de jan de 2022

It was great for a start. It went on smoothly.

por Asli T

19 de jan de 2023

sıkıcı olmayan ve öğretici bir anlatım vardı

por Berke M Ö

25 de jan de 2023

Teşekkür ederim. Çok İyi bir eğitimdi.

por Meryem R D

21 de jan de 2022

Çok keyifli bir başlangıçtı.